top of page

Kodlama Eğitiminde Pinoo'nun Önemi

Sürekli gelişen, büyüyen ve tam anlamıyla dijitalleşen bir çağın kapılarını aralamaktayız. Hayal gücü sınır tanımayan mucit çocuklarımızın düşünmesi, üretmesi, tasarlaması ve çağa ayak uydurması için Pinoo Kodlama, Robotik, Maker Eğitim Kitleri tam da size göre!

Üreten, gelişen ve büyüyen toplumun en nadide parçaları olan çocuklar, Pinoo ile çalışmalar yapabilir, projeler üretebilir ve hayal ettikleri serüvene daha hızlı ulaşıp başarının sahibi olabilirler.

  1. Yüzyıl jenerasyonu, altyapısı hazır, globalleşen dijital dünyaya uyum sağlama durumundadır. Gelecekte aranan bireysel beceriler arasında kodlamanın önemi her geçen gün artıyor, çağımız dijitalleşiyor ve mevcut sektör niteliklerinin yerini yeni kavramlar alıyor. Çocukları bugünden, geleceğe hazırlamak ise verilebilecek en doğru kararlar arasında yerini alıyor. Çocukların adaptasyon süreçlerini hızlandırmak ve onları somut çalışmalar ile senkron bir şekilde interaktif düşünceye sevk eden Pinoo ailesi ise her zaman yanınızda!

Kodlama, kimileri için zor ve karmaşık görünebilir.

Pinoo, çocukların hayal kurma becerilerini destekliyor, somut öğrenme şekilleri ile sorgulama ve öğrenme süreçlerini hızlandırıyor. Pinoo çocukların algoritma mantığını daha hızlı kavramasını, analitik düşünme becerilerini, problem çözme becerilerini, iletişim ve işbirliği gibi bir çok 21. yüzyıl becerilerinin gelişimine katkı sağlıyor. Kolay kullanımı sayesinde Pinoo ile herkes, akıllarına gelebilecek her türlü projeyi rahatlıkla yapabilmektedir. Gerçek yaşamdan uyarlanan, yaparak ve yaşayarak hazırlanan projeler ile öğretilen bilgiler çok daha verimli hale geliyor ve pekiştiriliyor.

Pinoo, sağladığı bağlantı kolaylığı ve sensör çeşitliliği ile, birbirinden renkli projelere imza atabilir, çocuklarınızın hayal gücü ve başarma arzusu karşısında sizler de gurur duyabilirsiniz!

Hayal gücü hazır olan çocuklarımızın ihtiyacı olan Pinoo yanında!

Azim, heves ve üretkenlik dolu çocuklarımız, kodlamayı basit ve eğlenceli bir hale getiren Pinoo ile gördükleri her şeyi kendileri yapacak ve, 'evet ben bunu yapabiliyorum!' dedikleri an içsel motivasyon süreçlerine katkı sağlayacaklardır.

Unutmayınız ki, çocukların ulaşmak istedikleri hedef ne kadar büyürse, onlar da o nisbette büyük olacaklardır. Çocuklarınızın hedeflerine ulaşırken yanlarında olmak ise, Pinoo ailesi olarak bir o kadar keyifli olacaktır.

コメント


bottom of page